Menu Zamknij

Prostonel – 30 kapsułek

suplement dla mężczyzn

Jeżeli masz problemy z prostatą to koniecznie przeczytaj naszą recenzję produktu Prostonel, który szybko pomoże Ci z tą dolegliwością!

Ponad 90% mężczyzn w pewnym momencie życia cierpi na zapalenie prostaty. Ta delikatna choroba może pojawić się w każdej chwili, chociaż największe prawdopodobieństwo wskazuje na nią po przekroczeniu przez mężczyznę 40-letniej bariery.

Wielokrotnie stan ten zaczyna się od mrowienia lub ucisku w okolicy krocza, trudności z oddawaniem moczu lub bolesnego oddawania moczu. Wielu mężczyzn przychodzi do biura również po zaobserwowaniu, że wielokrotnie chodzą do łazienki i nie wiedzą jak wyjaśnić dlaczego.

Osoby z zapaleniem gruczołu krokowego mogą również zauważyć, że mają słabsze niż zwykle erekcje, zmniejszony popęd płciowy lub bolesny wytrysk.

Zapalenie gruczołu krokowego jest w rzeczywistości zapaleniem prostaty. Gruczoł ten jest mały, mniej więcej wielkości orzecha włoskiego, i znajduje się tuż pod pęcherzem u mężczyzn. Prostata produkuje nasienie, które odżywia i transportuje plemniki.

Dlatego też, gdy mężczyźni mają zapalenie gruczołu krokowego, często mają trudności z oddawaniem moczu lub odczuwają ból w pachwinie, narządach płciowych lub w całym obszarze miednicy.

W niektórych przypadkach zapalenie gruczołu krokowego zaczyna się od objawów grypopodobnych, więc wielu mężczyzn jest zdezorientowanych, dopóki nie otrzyma diagnozy od swojego lekarza.

Przyczyny zapalenia prostaty są różne. Wiele razy lekarze nie dowiadują się, jaka jest prawdziwa przyczyna. W wielu przypadkach jest on spowodowany infekcją bakteryjną, którą można leczyć antybiotykami. Jednak w niektórych przypadkach zapalenie gruczołu krokowego powraca aż do nawrotu, a następnie mówi się o przewlekłym zapaleniu gruczołu krokowego.

Jak działa Prostonel? Efekty

Naturalne składniki Prostonel pomagają wyeliminować trudności z oddawaniem moczu, dryblowaniem, czy też koniecznością częstych wyjazdów do łazienki, szczególnie w nocy.

Właściwości jego składników są w stanie wyeliminować mętny mocz – bez względu na to, czy jest krwawy -, zniwelować ból w brzuchu, a także w mosznie i odbycie lub w dolnej części pleców.

Prostonel działa bezpośrednio na przyczynę, nawet jeśli lekarz jej nie zidentyfikował. Na przykład w przypadkach, gdy zapalenie gruczołu krokowego jest spowodowane przez powszechne szczepy bakterii – ostre bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego – lek ten jest w stanie wyeliminować bakterie, które przedostały się do prostaty.

Niezależnie od tego, czy zapalenie gruczołu krokowego jest spowodowane urazem nerwów w drogach moczowych od urazu do okolicy lub operacji, która również powoduje jego wystąpienie, Prostonel działa uspokajająco i pomaga pacjentowi wrócić do normalnego życia.

Leczenie zapalenia gruczołu krokowego jest niezbędne, ponieważ w stanie zaawansowanym może ono mieć nieodwracalne skutki, takie jak impotencja, niepłodność – która może zacząć się nawet w wieku 30 lat – gruczolak prostaty, który jest łagodnym guzem gruczołu krokowego, lub, co gorsza, zapalenie gruczołu krokowego może stać się rodzajem raka. Jest to wynik dla większości mężczyzn, którzy nigdy nie troszczyli się o siebie.

Gdzie kupić Prostonel – Cena

Po pierwsze, należy zauważyć, że Prostonel nie może być zakupiony na stronach sprzedaży online, ani w żadnej aptece w tym czasie, ale tylko oryginalny Prostonel może być zakupiony na ich oficjalnej stronie, która również zawiera 50% zniżki.

Gdzie kupić Prostonel - Cena

Możesz kupić oryginalną Prostonel w Polsce, jeśli zrobisz to na stronie internetowej jej producenta. Nigdy nie dajcie się nabrać, bo Prostonel nie ma żadnych analogów na rynku. Lek ten spełnia również wszystkie normy i wymogi jakościowe UE.

Skład Prostonel

Prostonel jest wynikiem połączenia kilku naturalnych związków. Fakt ten pozwala pacjentowi mieć pewność, że przy jego spożyciu nie wystąpią silne efekty uboczne, jak w przypadku pozostałych leków dostępnych na rynku do leczenia zapalenia gruczołu krokowego, które mają agresywne formuły medyczne.

Ten produkt, Prostonel, łączy w sobie to, co najlepsze w naturze z najnowszymi osiągnięciami nauki. W jego składzie nie ma żadnych ukrytych składników, ale możesz znać je wszystkie.

Na przykład, Prostonel posiada wyciąg z dzikiej palmy, potężną roślinę, która jest w stanie pomóc w odzyskaniu erekcji, wyeliminowaniu zapalenia gruczołu krokowego i rozwiązaniu problemów z oddawaniem moczu. Wyniki stosowania dzikiej palmy zostały udowodnione w wielu laboratoriach placówek medycznych.

Prostonel dodaje również do swoich naturalnych i wolnych od skutków ubocznych składników, pestek dyni. Medycyna tradycyjna doskonale zdaje sobie sprawę z szybkiego wpływu tych nasion na łagodzenie objawów zapalenia gruczołu krokowego, ponieważ reaktywują one krążenie krwi w okolicy miednicy i pomagają pacjentowi odzyskać pożądanie seksualne i mają lepszą erekcję.

W skład Prostonely wchodzi również ekstrakt z liścia gotu kola, rośliny wieloletniej o właściwościach przeciwzapalnych i zdolności do szybkiej regeneracji uszkodzonych tkanek. Prostonel zawiera również ekstrakt z żurawiny w swoim naturalnym połączeniu, ponieważ przyczynia się również do sprawnego funkcjonowania układu moczowo-płciowego.

Recenzje Prostonel – Opinie specjalisty

„Wyniki badań nad Prostonel, które zostały udostępnione na różnych konferencjach naukowych, dowodzą, że lek ten jest skuteczny w poprawie zdrowia mężczyzn, a co za tym idzie, jakości ich życia. Zapalenie gruczołu krokowego rośnie z dnia na dzień w Europie, jego wzrost można oszacować nawet na 25%, co świadczy o nieskuteczności produktów, które do tej pory istniały na rynku. Dlatego właśnie tak wielu mężczyzn w wieku 30 lub 35 lat przychodzi do gabinetu lekarskiego, aby wyjaśnić swój dyskomfort, jednak Prostonel przynosi poprawę dzięki integralnemu działaniu jej naturalnych składników. Składniki bioaktywne Prostonel działają szybko, łagodząc objawy, jednocześnie pozwalając pacjentowi na odzyskanie erekcji. Poprawie ulega również stan zapalny w organach miednicowych. Lek ten jest, jak dotąd, najskuteczniejszy na rynku w celu powstrzymania wzrostu gruczolaka gruczołu krokowego i zmniejszenia ryzyka onkologicznego związanego z zapaleniem gruczołu krokowego”.

Recenzje Prostonel – Opinie specjalisty

Prawdziwe opinie od użytkowników, którzy używali Prostonel

    „Pierwszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła, zanim zdałem sobie sprawę, że mam zapalenie gruczołu krokowego, było to, że moje doświadczenie seksualne stało się problemem, nie miałem już erekcji, a potem nawet nie miałem na to ochoty. Wtedy zaczęły się pojawiać inne objawy. Poszedłem do lekarza, a on powiedział mi, że mam zapalenie prostaty. Problem polegał na tym, że nie chciałem badać prostaty, więc lekarz właśnie zalecił mi użycie Prostonely. Kupiłem go online, na stronie producenta, i to była całkowita zmiana w moim życiu. Czuję, że nigdy nie miałem żadnych problemów. Wszystko wraca do normy. Poddałem się tylko jednej kuracji.

    „Od lat cierpię na zapalenie prostaty”. Zawsze ignorowałem ten problem, aż do momentu, gdy bóle stawały się coraz silniejsze i częściej chodziłem do łazienki, zwłaszcza w nocy. Wziąłem wiele pigułek, ale żadna z nich nie wyeliminowała go całkowicie. Raczej czułem silne efekty uboczne. Zaakceptowałem masaż prostaty, ponieważ byłem zdesperowany, dopóki moja żona nie znalazła Prostonely i problemy zniknęły po tym jak zacząłem ją brać. Zrobiłem tylko jeden zabieg, bez przerwy i całkowicie, i to był koniec.

    „Mój mąż od dawna cierpiał na zapalenie prostaty, chciałam mu pomóc, ale nie wiedziałam jak. Nasze życie seksualne było skończone. Po wielu poszukiwaniach i prośbach, w końcu znalazłem Prostonel, przeczytałem na forum prawdziwe opinie o produkcie i postanowiłem go porównać. Mój mąż nadal go bierze, mówi mi, że bóle się zmniejszyły i mogę zauważyć, że w nocy mniej razy chodzi do łazienki. Do zakończenia zabiegu pozostało jeszcze kilka kapsułek.

 Nie warto już cierpieć, z Prostonelą Twoje problemy z prostatą to już przeszłość, nie musisz wyrzucać pieniędzy na nieskuteczne leki, ani przechodzić irytujących i upokarzających testów. Zapomnij o operacji i zacznij mieć jakość życia z Prostonelą.

Podobne wpisy

9 komentarzy

 1. Paweł75

  Zacząłem kurację 2 dni temu, więc nie wypowiem się jeszcze o efektach czy skutkach ubocznych. Ale zrobiłem wyliczenie i wyszło mi, że leki zapisane przez lekarza wychodzącą znacznie mniej korzystnie, a wcale nie pomagają.. Mam nadzieję, że Prostonel faktycznie okaże się skuteczny!

 2. Filip Kontecki

  Przerost prostaty bardzo negatywnie wpływał na moje zdrowie, komfort życia i tematy seksualne. Byłem załamany. Z energicznego młodego mężczyzny stałem się wrakiem. Odkąd biorę Prostonel znowu czuję, że żyję! Szybko odzyskałem siłę, nie musiałem już chodzić co 5 minut do łazienki żeby wypuścić kilka kropel moczu, a i erekcja wróciła!

 3. Mirosław

  Trafiłem na świetnego lekarza, który nie tylko szybko zdiagnozował mój problem, ale także polecił mi Prostonel. Moja kuracja trwa dopiero 2 tygodnie, a ja już widzę zauważalną różnicę!

 4. Antoni

  Przerost gruczołu krokowego sprawił, że nie byłem w stanie funkcjonować. Towarzyszył mi stały ból, problem z oddawaniem moczu, a nawet brak erekcji. O suplemencie przeczytała moja żona i to ona go zamówiła. Będę jej za to wdzięczny do końca życia!

 5. Jakub

  Problemy z prostatą niszczyły mi życie.. ciągły dyskomfort i ból sprawiały, że byłem wrakiem człowieka. Prostonel skutecznie wyeliminował wszystkie dolegliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strefa Młodych