Menu Zamknij

Keto Matcha – prawdziwe opinie – skład – efekty

Keto Matcha to produkt, który pomoże Ci w bezpieczny sposób pozbyć się nadwagi. Czytaj dalej naszą recenzję i odbierz rabat na pierwsze zamówienie dla naszych czytelników.

Promocja trwa do 2 czerwca, 2023

keto matcha na odchudzanie

Jeśli nie żyjesz w chmurach, prawdopodobnie słyszałeś o diecie ketogenicznej. O tej diecie mówi się obecnie w całym mieście i wiele osób chce spróbować schudnąć w ten sposób. Ale powiedzmy sobie jasno: nie jest to dieta łatwa do stosowania. Dlatego właśnie suplement taki jak Keto Matcha może się przydać, a przynajmniej tak chce sprzedawca.

W tej recenzji chcemy się przekonać, czy tak jest i czy warto go kupić. Przeprowadziliśmy pewne badania i powiemy Ci, czego się dowiedzieliśmy. Gotowi na naszą recenzję? Zaczynajmy!

Co to jest Keto Matcha?

Aby jak najlepiej zrozumieć suplement taki jak Keto Matcha, należy poczynić ważną przesłankę, krótko wyjaśniając, czym są ciała ketonowe i ketoza. Gdy brakuje węglowodanów, organizm wykorzystuje tłuszcze do produkcji energii w procesie zwanym ketozą, przekształcając je w „specjalne” cząsteczki. W wyniku tego powstaje aceton, kwas acetooctowy lub kwas beta-hydroksymasłowy, czyli ciała ketonowe, które mogą być natychmiast wykorzystane, podobnie jak glukoza, ze szkodą dla tłuszczów.

I tu dochodzimy do szczegółów dotyczących Keto Matcha. Co jest w nim takiego szczególnego, że jest uznawany za odpowiedni dla diety ketogenicznej? To, co zawiera, to przede wszystkim ciała ketonowe. Dzięki jego zawartości można zatem zwiększyć ilość endogennych ketonów (wytwarzanych w trakcie diety), a tym samym zwiększyć energię i zużycie tłuszczu.

Skład Keto Matcha – właściwości formuły

Częstą wadą suplementów ketonowych (których jest obecnie wiele) jest brak informacji o rodzaju stosowanych ciał ketonowych. Keto Matcha, z drugiej strony, podaje swoje składniki, w tym, jakie związki są dodawane w celu ułatwienia połknięcia i wchłaniania suplementu. W szczególności zawiera on:

L-karnityna (300mg)

L-karnityna jest aminokwasem występującym zwykle w mięsie i rybach. Może być również wytwarzana w organizmie. Chociaż L-karnityna jest wytwarzana przez organizm, przyjmowanie jej w postaci suplementów może zdziałać cuda dla masy ciała. L-karnityna jest biologicznym nośnikiem, który transportuje długołańcuchowe tłuszcze do mitochondriów. Mitochondria są jak piece, które spalają tłuszcz w Twoim organizmie.

Maślan wapnia (250 mg)

Wspomaga detoksykację i utratę wagi: maślan pomaga oczyścić wątrobę, pęcherzyk żółciowy i drogi żółciowe*. Jest również przyjazny dla diety i pomaga usuwać tłuszcze odkładające się z wiekiem, a także zwiększa produkcję leptyny, co sprzyja zdrowej utracie wagi.

Skład Keto Matcha - właściwości formuły

Ekstrakt 5:1 z liści Gymnea sylvestre R.BR (100mg)

Gymnema sylvestre Wild R.Br (rodzina: Asclepidaceae) jest cenną rośliną leczniczą stosowaną w medycynie ludowej w Indiach od czasów starożytnych w leczeniu cukrzycy, otyłości, astmy itp.

W badaniu przeprowadzonym na 60 umiarkowanie otyłych osobach przyjmujących wyciąg z Gymnema stwierdzono zmniejszenie masy ciała o 5-6%, a także zmniejszenie ilości przyjmowanego pokarmu. Blokując receptory słodkości na kubkach smakowych, Gymnema sylvestre może skłaniać ludzi do jedzenia mniej słodkich potraw i spożywania mniejszej ilości kalorii.

Hydroksymetylomaślan wapnia (HMB calcium) (250mg)

HMB może pomóc w przyspieszeniu utraty tkanki tłuszczowej. Suplementacja HMB zmniejsza rozpad białek mięśniowych wywołany wysiłkiem fizycznym. To z kolei powinno przyspieszyć regenerację po uszkodzeniach mięśni spowodowanych wysiłkiem fizycznym. U osób suplementujących HMB udokumentowano wzrost siły i masy mięśniowej.

Skoniugowany kwas linolowy (CLA) 75% (200mg)

Wiele reklam suplementów CLA głosi, że istnieją naukowe dowody na to, że sprzężony kwas linolowy pomaga spalać tkankę tłuszczową i tracić na wadze. Reklamy niekoniecznie są złe. Jednak źródła zazwyczaj nie podają, ile stracisz. I tu sprawy się komplikują.

Przeprowadzono kilka bardzo obiecujących badań wskazujących, że CLA może poprawić skład ciała i zmniejszyć masę ciała. Jednak wiele z wczesnych badań przeprowadzono na myszach. Niektóre z nich były nawet wykonywane na świniach. Gdy badacze przeprowadzili te same eksperymenty na ludziach, wyniki nie były tak jednoznaczne.

Niektóre badania wykazały, że przyjmowanie suplementu zawierającego sprzężony kwas linolowy może zwiększać oporność na insulinę. Może to stanowić problem dla osób z cukrzycą lub stanem przedcukrzycowym. Należy najpierw skonsultować się z lekarzem.

Efekty stosowania Keto Matcha – jak działa?

Formuła Keto Matcha jest zdecydowanie mocną stroną produktu, czyniąc go jednym z niewielu rzetelnych i wiarygodnych suplementów na rynku. Zalety tego rozwiązania można podsumować następująco:

Przezroczysta formuła. Jak już wspomnieliśmy, wiele produktów ketonowych nie jest przejrzystych pod względem składników, które są wykorzystywane w suplementach keto. Keto Matcha, z drugiej strony, podkreśla obecność BHB (beta-hydroksymaślanu) wapnia, magnezu i sodu, oprócz innych związków, które wymieniliśmy powyżej.

Mniejsza liczba składników. Wiele suplementów odchudzających ma długą listę składników, które zazwyczaj nie są wyznacznikiem jakości. Dzieje się tak dlatego, że wiele dodatków w niektórych przypadkach ogranicza skuteczność substancji czynnej. Oprócz tych dwóch składników w kapsułce, Keto Matcha zawiera tylko krzemionkę i stearynian magnezu, dwa antyagregaty.

Wiarygodne wyniki. Bądźmy szczerzy, nikt, kto ma choć odrobinę wiedzy, nie wie, że nie jest możliwe zrzucanie kilogramów za kilogramem za pomocą zwykłego suplementu. W tym przypadku jednak uważamy, że Keto Matcha jest wiarygodna, ponieważ nie da się zaprzeczyć, że ketony skutecznie wspomagają utratę wagi. Oczywiście konieczne jest połączenie jej z dietą ketogeniczną, z którą z pewnością przyniesie pożądane rezultaty, a prawdopodobnie nawet je przekroczy.

Keto Matcha – Opinie i Recenzje

Mieliśmy więcej szczęścia z referencjami, ponieważ jest ich mnóstwo w Internecie, we wszystkich językach. Nie wszystkie z nich są jednak wiarygodne, dlatego wyszukaliśmy te najbardziej wiarygodne, odrzucając te zbyt entuzjastyczne (takie jak: „schudłam 10 kg w tydzień bez diety!”) i zbyt negatywne, prawdopodobnie pozostawione przez osoby, które chcą, aby dany produkt wypadł źle (takie jak: „całkowicie bezużyteczny nawet przy stosowaniu diety, nie jest przydatny).

W większości przypadków okazało się, że ludziom udało się schudnąć i poprawić stan zdrowia już na diecie ketogenicznej. To, co Keto Matcha wydaje się być w stanie zrobić, to dać diecie impuls, pomagając ludziom przejść przez początkowy, najtrudniejszy okres.

Działania niepożądane i przeciwwskazania

Sama dieta ketogeniczna może prowadzić do nieprzyjemnych skutków, czasem poważnych. Z tego względu należy je zawsze przeprowadzać po wykonaniu określonych badań, aby mieć pewność, że można je wykonać z pełnym spokojem. Jest on przeciwwskazany dla niektórych osób, dlatego należy upewnić się u lekarza, że można go stosować, zwłaszcza jeśli cierpisz na pewne choroby.

Suplementy ketonowe, takie jak Keto Matcha, są zazwyczaj dobrze tolerowane. Mogą one jednak powodować rozstrój żołądka u niektórych osób, u których konieczne może być zastosowanie mniejszej niż zwykle dawki leku. Należy również zauważyć, że przyjmowanie soli ketonowych zwiększa ryzyko zaburzeń równowagi elektrolitowej i może być niekorzystne dla osób cierpiących na nadciśnienie.

Jak stosować Keto Matcha? Dawkowanie

Ponadto jest on bardzo łatwy w użyciu, a poniżej wyjaśniamy, jak z niego korzystać. Najpierw należy wymieszać łyżkę stołową suplementu w szklance wody i po odczekaniu kilku minut wypić ją pół godziny przed posiłkiem. Czas trwania kuracji zależy od celu utraty wagi, co oznacza, że można ją przedłużyć aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów, ponieważ nie ma zagrożeń dla zdrowia w przypadku stosowania jej przez dłuższy czas. Zacznij chudnąć w sposób naturalny, bezpieczny i bezbolesny.

Jak stosować Keto Matcha Dawkowanie

Keto Matcha – gdzie kupić? Ile kosztuje?

Gdzie kupić Keto Matcha? Firma dystrybuująca lek stosuje model sprzedaży bezpośredniej, a autoryzowanym miejscem zakupu jest jej oficjalna strona internetowa, dlatego lek nie jest dostępny w serwisie Allegro ani w aptekach.

Ile kosztuje Keto Matcha? Produkty odchudzające mają zazwyczaj wysoką cenę. Wiele mówi się o tym suplemencie, a wśród pozytywnych rzeczy, które zawsze się wymienia, jest fakt, że jest on niedrogi. Wynika to z polityki firmy, która została opracowana w taki sposób, aby każdy, kto chce, mógł rozpocząć kurację odchudzającą bez obaw o pieniądze. Na oficjalnej stronie internetowej zawsze znajdziesz najlepszą cenę w połączeniu z promocjami, rabatami i ofertami, więc nigdy nie przegapisz swojej. Cena Keto Matcha to 149 złotych za opakowanie!

Koniec z wymówkami! Od osiągnięcia wymarzonej wagi dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.

Podsumowanie – Czy warto kupić Keto Matcha?

Wszystkie przesłanki są spełnione, ale przejdźmy do sedna: czy Keto Matcha działa dzięki ciałom ketonowym? Jak wynika z naszych badań i jak można sobie wyobrazić, nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi. Chociaż istnieje pewność, że dieta ketogeniczna jest dobra nie tylko dla tych, którzy chcą schudnąć, ale także dla tych, którzy chcą zachować zdrowie, same ciała ketonowe nie wykazują wyraźnej skuteczności, chociaż istnieją badania, które zdają się to potwierdzać.

Oznacza to, że Keto Matcha działa jako suplement, ale zalecamy stosowanie jej wyłącznie w połączeniu z dietą ketogeniczną. Efekt diety ketogenicznej powinien być wtedy jeszcze większy, a rezultaty szybsze do osiągnięcia. Zalecamy jednak, aby przed zastosowaniem tak drastycznej diety zawsze skonsultować się z lekarzem.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strefa Młodych