Hot! Wojna gangów, koszykówka, miłość i fatalne zbiegi zdarzeń

Nie będziemy pisać o tej książce. Niech inni (z portalu Lubimy Czytać) Wam ją przedstawią:

Jest to już moje drugie spotkanie z tym pisarzem, oczywiscie się nie zawiodłam.Książka przepiękna.Tą historię , nigdy nie poznałabym w rzeczywistości,dlatego byłam bardzo wstrząśnięta jak niektórzy ludzie mogą żyć.Ta książka opisuje nam inny świat w którym nie brak przemocy i narkotyków. Jestem co po lekturze i już nie mogę się doczekać ekranizacji tej wybitnej historii,pełnej wzlotów i upadków Finleya i Erin 🙂

creatures

Książka jest rewelacyjna posiada wszystko śmiech,łzy,smutek,radość szczęśliwe zakończenie…lektura obowiązkowa czyta się ją bardzo szybko mi zajęła niecałe 3 h nie mogłam po prostu się od niej oderwać.REWELACJA

Dominika

Trudno mi coś powiedzieć o tej historii…
Może poza tym, że warto się cieszyć z najmniejszych rzeczy i chwil, jak choćby patrzenie w gwiazdy z bliską osobą. Banalna rzecz, a mimo to pozowoliła funkcjonować bohaterom „Niezbędnika” po traumatycznych wydarzeniach z przeszłości.
Natomiast małomówność Finleya, oraz ogólny styl książki dał mi do zrozumienia, żebyśmy upraszczali, a nie komplikowali sobie życie, ono i tak potrafi samo sie skomplikować.
Taka myśl na podsumowanie, że może faktycznie każdy z nas otrzymuje w życiu jakiś ‚bilet do Hogwartu’, tylko musimy umieć go zobaczyć i mieć odwagę z niego skorzystać?

Kacper

niezbednik-obserwatorow-gwiazd-b-iext23935913

Ciekawy artykuł? Podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola: *